PRONÁJEM PÁRTY STANŮ A VYBAVENÍ

Pronájem pagod, párty stanů a mobilních hal, cena od 200m2

Nabízíme k pronájmu pro firemní i soukromé účely pagody, pártystany a mobilní haly nejrůznějších velikostí, od 25m2 až po tisíce metrů čtverečních.
Kombinovat lze plné stěny i stěny s okny, na výběr je několik typů podlah. Pokud klient nedisponuje vlastním pozemkem, vypracujeme přehled vhodných pronájmů v dané lokalitě. Kdispozici je rovněž nepřeberné množství souvisejícího zařízení, dekorací a služeb. Díky možnosti vytápění je využití celoroční. 

Pronájem nábytku a vybavení 

Naše firma je vybavena opravdu širokým spektrem nábytku a zařízení pro krátkodobé kulturní a společenské akce, svatby, módní přehlídky, prezentace, hudební vystoupení či dlouhodobě pro restaurace, dočasné prostory, výstavy ... Zařízení poskytujeme od 1 kusu za bezkonkurenčně nejnižší ceny, s dopravou jak po celé ČR, tak i do zahraničí. Najdete u nás vše od nábytk, přes figuríny, květiny, kuchyňky, bílou techniku, plazmy, projekční a kancelářskou techniku, či topná zařízení, osvětlnení a ozvučení.

Zajištění firemních akcí na klíč 

Vše výše jemnované využíváme pro dílčí dodávky i pro tajišťování akcí na klíč včetně hostesek, ostrahy, cateringu a dalších doplňkových služeb 

stan_venkovni2.jpgPAGODA 4.jpgObraz050.jpgmobilhala.jpgIMG_9377.jpg36.jpgWP_20140618_011.jpg