REALIZACE VELETRŽNÍCH EXPOZIC

POPIS STAVEBNÍCH MOŽNOSTÍSTANDARTNÍ (SYSTÉMOVÉ) EXPOZICE - jsou expozice realizované z některého ze standartních stavebnicových systémů. Naše společnost používá stavebnicové systémy OCTANORM, OCTAGON a OCTAVIUS (obloukové prvky).

Takto řešené expozice jsou nejjednodušší a zpravidla i nejlevnější prezentací na výstavě či veletrhu. „Stavebnice“ Octanorm a Octagon jsou tvořeny hliníkovými stojkami a profily (stříbrný nebo bronzový elox) a výplněmi z lamino desek, které jsou standartně v bílé barvě. V případě zájmu o barevné provedení lze tyto výplně buď potáhnout barevnou samolepící tapetou nebo použít jiný materiál (např.: barevná plexiskla, lamino s různými dekory a úpravami atp.). Možnost realizace pultů různých výšek, prosklených pultů, skleněných vitrín, regálů, obloukových prvků (Octavius) je při variabilnosti systémů Octanorm a Octagon samozřejmostí. Stejně tak i prosvětlených nebo točících poutačů nad stánkem různých velikostí a tvarů. Systémy Octanorm i Octagon lze úspěšně kombinovat se systémem SYMA ORBIT (použitím tohoto systému získá „standartní“ expozice „nadstandartní“ ráz)

Také vhodným výběrem barvy podlahové krytiny lze dotvořit celkový dojem celé expozice - používáme krytinu OLYMPIA PLAT v široké škále barev – viz Vzorník kobercůPATROVÉ EXPOZICE -  patrová expozice se využívá pro rohovou, poloostrovní, nebo ostrovní výstavní plochu. Tento typ expozice, použitím druhého „podlaží“, skýtá zvětšení výstavní plochy a umožňuje tak její větší využití. Patrová expozice také zaručuje svému „majiteli“ určitou výjimečnost vůči ostatním expozicím. Tato expozice nejen svou  dominantou, ale také možností využít výšku pro umístění grafických prvků, upoutá  návštěvníky každého veletrhu. Patrové expozice mohou být realizovány buď ze systémových stavebnicových komponentů, nebo mohou být také plně atypické.ATYPICKÉ EXPOZICE - design atypické expozice je zpracován tak, aby odpovídal přání, individualitě a potřebě zákazníka. Kreativita, se kterou je tento typ expozice navrhován, by měla zaručit dokonalé spojení funkčnosti, vzhledu a komfortu. A samozřejmě výjimečnosti společnosti, pro kterou je určena. Atypická expozice je propracována do nejmenšího detailu. Vytváří  příjemné a funkční zázemí pro vystavovatele a současně je nepřehlédnutelná pro návštěvníky. Možnosti použitých materiálů, ze kterých jsou tyto expozice navrhovány, jsou v podstatě neomezené.VENKOVNÍ EXPOZICE - venkovní expozice jsou určeny k vystavování na venkovních plochách. Ať již se jedná o venkovní plochu v rámci veletrhů nebo samostatnou prezentaci firmy a jejích produktů kdekoli jinde pod otevřeným nebem. Tyto venkovní expozice jsou ideální pro vystavování exponátů velkých rozměrů – auta, stavební mechanizace, zemědělská technika atp. K realizaci těchto expozic se používá nejrůznějších materiálů, které samozřejmě musejí odolávat povětrnostním vlivům. Venkovní expozici je možno postavit také ze stavebnicového sytému OCTANORM nebo z něj vytvořit pouze její části (jako je např.: jednací prostor, kuchyňku, sklad atd.) a ostatní části expozice řešit z doplňkových komponentů – stany, přístřešky, pagody atp. Celkový dojem  venkovní expozice lze dotvořit různými poutači, vlajkami, výškovými konstrukcemi pro umístění reklamních ploch atd.